امیدواریم انتخابات بتواند مردم را یک گام بلند به طرف اهداف انقلاب سوق دهد

به گزارش وبلاگ ورزشی چلسی، وزیر کشور گفت: امیدواریم این انتخابات که به تعبیر رهبری جهاد عمومی نام گرفته است، بتواند یک گام بلند مردم را به طرف اهداف انقلاب سوق دهد.

امیدواریم انتخابات بتواند مردم را یک گام بلند به طرف اهداف انقلاب سوق دهد

به گزارش وبلاگ ورزشی چلسی از فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور صبح امروز (آدینه) در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات کشور با تشکر از همه اعضای هیات های اجرایی و نظارت و همه دست اندرکاران انتخابات، اظهار کرد: امیدواریم با حضور مردم خوب و عزیز، حماسه دیگری را ببینیم و نشان دهیم که در سایه امنیت، مردم با مقاومت خود وظیفه خود را در قبال انقلاب، شهدا و امان راحل انجام می دهند.

وی ادامه داد: امیدوارم این انتخابات که به تعبیر رهبری جهاد عمومی نام گرفته است، بتواند یک گام بلند مردم را به طرف اهداف انقلاب سوق دهد.

وزیر کشور با اشاره به اینکه امید داریم همه اعضای اجرایی و نظارت و همه اعضای 55هزار شعبه اخذ رأی، انتخابات را در کمال سلامت، صحت، قانونمند و در یک بستر امن برگزار نمایند.

رحمانی فضلی تاکید نمود: از مردم هم می خواهیم که در مهلت 10ساعته اخذ رأی، به شعب مراجعه نمایند زیرا ما ناگزیریم در ساعت12امشب، شعب را ببندیم. امیدواریم همه مردم با حضور به موقع در شعب اخذ رأی، یاری نمایند تا رای آنها را در موعد قانونی اخذ کنیم.

منبع: جام جم آنلاین

به "امیدواریم انتخابات بتواند مردم را یک گام بلند به طرف اهداف انقلاب سوق دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیدواریم انتخابات بتواند مردم را یک گام بلند به طرف اهداف انقلاب سوق دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید