انصارالله: سازمان ملل جنگ روانی علیه مردم یمن به راه انداخته است

به گزارش وبلاگ ورزشی چلسی، رییس تیم سازش ملی فراگیر و از رهبران ارشد انصارالله یمن با تاکید بر اینکه سازمان ملل جنگ روانی را علیه مردم تحت محاصره یمن به راه انداخته است، از این سازمان خواست نقش سازنده ای در حمایت از طرح آشتی ملی یمن ایفا کند.

انصارالله: سازمان ملل جنگ روانی علیه مردم یمن به راه انداخته است

به گزارش وبلاگ ورزشی چلسی، به نقل از سایت خبری شبکه المیادین، یوسف الفیشی، رییس تیم آشتی ملی یمن در بیانیه ای اظهار کرد: سازمان ملل از بیش از پنج سال قبل، جنگی روانی را علیه مردم تحت محاصره یمن که جنگی علیه آنها آغاز شده، به راه انداخته است.

الفیشی در بیانیه ای گفت: سازمان ملل با انتشار بیانیه ها و اظهارنظرهای رسانه ای وارد جنگ روانی و نه انسانی شده و شرایط داخلی مردم یمن را در تمامی زمینه ها و به دقت رصد می کند.

الفیشی افزود: سازمان ملل به جای اینکه محاصره و جنگ علیه یمن را متوقف کند، تنها به هشدار دادن درباره فروپاشی ساختار بهداشتی یمن بسنده کرده است.

رییس تیم آشتی ملی دولت صنعا در ادامه گفت: سازمان ملل مساله مصادره کشتی های حامل مواد غذایی، دارو و وعده های نفتی در نزدیکی بندر حدیده را با آزاد کردن یک کشتی پیش از ارائه هر گزارش خود در نشست شورای امنیت پوشش می دهد و در گزارش های خود از اقدام عربستان در کمک به انتقال کمک های بشردوستانه تقدیر می کند.

وی در ادامه با طرح این سوال که آیا سازمان ملل گمان می کند مردم یمن تا زمان سررسیدن موعد گزارش بعدی منتظر خواهند ماند و از گرسنگی خواهند مرد؟، از این سازمان خواست نقش سازنده خود در حمایت از آشتی ملی در یمن را ایفا کند.

الفیشی تاکید کرد: حمایت از تلاش ها برای آشتی ملی مسئولیتی است که باید در زمره ماموریت ها و فعالیت های سازمان ملل قرار گرفته و در ممانعت از بروز درگیری ها نقش بسزایی ایفا کند، همچنین این حمایت مسئولیتی است که بر عهده جامعه جهانی است و ما آماده ایم با سازمان ملل برای برقراری یک آشتی ملی و در تمامی ابعاد که خواسته های مردم یمن از جمله امنیت، ثبات و بهبود شرایط معیشتی و اقتصادی را برآورده کند، همکاری کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "انصارالله: سازمان ملل جنگ روانی علیه مردم یمن به راه انداخته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصارالله: سازمان ملل جنگ روانی علیه مردم یمن به راه انداخته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید