اکران آنلاین 3 فیلم دیگر به خاتمه رسید

به گزارش وبلاگ ورزشی چلسی، اکران آنلاین سه فیلم سینمایی دیگر با مجموع فروش بیش از یک میلیارد و 350 میلیون تومان به خاتمه اکران رسید.

اکران آنلاین 3 فیلم دیگر به خاتمه رسید

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ ورزشی چلسی، با گذشت بیش از سی روز از اکران آنلاین سه فیلم کشتارگاه، تیغ و ترمه و بهت که در ادامه جهت سینمای آنلاین در فیلیمو و نماوا اکران شده بودند، مدت زمان اکران آنلاین هر سه فیلم به پایان رسید و به زودی وارد شبکه نمایش خانگی می شوند و بر روی پلتفرم های نماوا و فیلیمو قرار می گیرند.

این سه فیلم که به ترتیب بعد از فیلم های خروج، طلا، زیرنظر و مهمانخانه ماه نو به طرح اکران آنلاین پیوستند، حالا با پشت سر گذاشتن سی روز از نمایش و فروش کمی بیشتر از 90 هزار بلیت در مجموع سه فیلم و دو پلتفرم، به زودی به شبکه نمایش خانگی وارد خواهند شد.

به این ترتیب از مجموع 90 هزار و 42 بلیت فروخته شده 37 هزار و 498 بلیت به فیلم کشتارگاه، 29 هزار و 889 بلیت به فیلم تیغ و ترمه و 22 هزار و 655 بلیت به فیلم بهت اختصاص دارد.

همچنین این سه فیلم روی هم رفته بیش از یک میلیارد و 350 میلیون تومان فروش را پشت سر گذاشتند که با وجود تعطیلی سینما ها و حمایت صنوف سینمایی از طرح سینمای آنلاین به رونق این صنعت و برگشت آنی سرمایه سینماگران منجر خواهد شد.

در هفته های پیش رو نیز سایر فیلم های مهم سینمایی به قطار اکران آنلاین خواهند پیوست تا دوستداران صنعت سینما بتوانند در عین حفظ سلامتی شان از ظرفیت فعلی سینما بهره مند شوند.

با توجه به معیار های مشخص تعداد تماشاگر در شبکه نمایش خانگی و درنظر دریافت حداقل 2.5 تماشاگر به ازای هر بلیت، در مجموع برآورد می گردد که بیش از 225 هزار تماشاگر این سه اثر را به یاری طرح اکران آنلاین تماشا نموده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اکران آنلاین 3 فیلم دیگر به خاتمه رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اکران آنلاین 3 فیلم دیگر به خاتمه رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید