شمس: تیم ملی فوتسال ب مستقل خواهد بود، شمسایی یک ورزشکار شایسته ایرانی است

به گزارش وبلاگ ورزشی چلسی، عضو کمیته فنی فوتسال گفت: تیم ملی فوتسال ب مستقل از تیم ملی اصلی خواهد بود و این استقلال با هماهنگی سرمربی تیم ملی اتفاق خواهد افتاد.

شمس: تیم ملی فوتسال ب مستقل خواهد بود، شمسایی یک ورزشکار شایسته ایرانی است

به گزارش ، حسین شمس عضو کمیته فنی فوتسال بیان نمود: طبق تصمیم گرفته شده در جلسه کمیته فنی مقرر شد پس از اتمام کار تیم ملی، تیم ملی ب فوتسال تشکیل گردد. محمد کاظم ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی توقع داشت که تیم ملی فوتسال ب زیر نظر خودش اداره گردد، اما کمیته فنی تصمیم گرفت این تیم، مستقل باشد. اما این استقلال با هماهنگی سرمربی تیم ملی فوتسال اتفاق خواهد افتاد.

او گفت: شادمان می شویم که رکورد آقای گل دست وحید شمسایی باشد، اما ما تصمیم گیرنده نیستیم. شمسایی از آمادگی خوبی برخوردار است و قرار بود که بازی ملی برگزار کنیم که این اتفاق رخ نداد. شمسایی یک ورزشکار شایسته ایرانی است.

شمس در سرانجام اظهار کرد: با توجه به تعطیلی ورزش در ایران مسابقات فوتسال هم تعطیل شده است. به دنبال این هستیم که فینال سال گذشته را برگزار کنیم تا قهرمان لیگ معین گردد. فیفا در تاریخ 11 اردیبهشت درباره برگزاری جام جهانی فوتسال تصمیم می گیرد. اگر قرار باشد جام جهانی در شهریور ماه برگزار گردد، جام ملت های آسیا هم در مرداد ماه برگزار خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "شمس: تیم ملی فوتسال ب مستقل خواهد بود، شمسایی یک ورزشکار شایسته ایرانی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شمس: تیم ملی فوتسال ب مستقل خواهد بود، شمسایی یک ورزشکار شایسته ایرانی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید