کارت ورود به جلسه آزمون کارآموزی وکالت منتشر شد

به گزارش وبلاگ ورزشی چلسی، کارت ورود به جلسه آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانون های وکالای دادگستری در سایت سازمان سنجش منتشر شد.

کارت ورود به جلسه آزمون کارآموزی وکالت منتشر شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ ورزشی چلسی، کارت ورود به جلسه آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانون های وکلای دادگستری ایران سال 98 از هم اکنون در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org منتشر شد.

داوطلبان باید با وارد کردن اطلاعات درخواستی یک نسخه پرینت از کارت شرکت در آزمون تهیه نموده و براساس زمان، تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است. ضمناًً متذکر می شود که تهیه کارت منحصراً به روش فوق امکان پذیر است.

داوطلبان پس از پرینت کارت شرکت در آزمون، در صورت وجود نقص احتمالی باید به حوزه های رفع نقص مندرج در جداول اطلاعیه های سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند.

گفتنی است؛ آزمون پروانه کارآموزی وکالت کانون های وکلای دادگستری ایران صبح روز جمعه هشتم آذرماه در 25 شهرستان برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کارت ورود به جلسه آزمون کارآموزی وکالت منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارت ورود به جلسه آزمون کارآموزی وکالت منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید