جواهر تاریخی در ایتالیا

به گزارش وبلاگ ورزشی چلسی، پورتو Venere ، لا Spezia ، ایتالیا . یک شهر کوچک ایتالیایی دیگر عاشق شده بود . این شهر نیز به همراه Cinque Terre در همسایگی UNESCO Terre قرار دارد . تاریخ این شهر به قرن اول پیش از میلاد باز می‌گردد . نام آن از معبد اختصاص‌داده‌شده به ونوس - یک الهه که در ساحل تشخیص داده شده‌است . امروزه کلیسای پطرس حواری به جای آن ایستاده‌است .

جواهر تاریخی در ایتالیا

پورتو Venere همیشه به عنوان یک روستای ماهیگیری شناخته شده‌است . بسیاری از خانه‌های رنگارنگ در امتداد خط ساحلی سنگی دور هم جمع می‌شوند و به تدریج به بالای تپه صعود می‌کنند. یک تار از خیابان‌های باریک و میانه قرون‌وسطی به خرابه‌های قلعه دوریا انجامید که در قرن دوازدهم بنا شده بود. خلیج شاعران به نویسندگان معروف که آن مکان را دوست داشتند اختصاص داشت : بایرن ، شلی و د . ه . لارنس . کار هیجان‌انگیز دیگری که باید انجام دهیم این است که به گردش قایق برویم، که مجمع‌الجزایر را بررسی می‌کند که سه جزیره - Palmaria ، Tino و Tinetto ، که همگی توسط یونسکو محافظت می‌شوند .
چرا به آنجا بروی ؟
این شهر یکی از زیباترین شهرهای کشور ایتالیا است . طبیعت تماشایی و معماری باستانی ، فعالیت‌ها و سایت‌های گوناگون را برای اکتشاف فراهم می‌کند .
کی به آنجا بروی ؟
در تمام طول سال ، پورتو Venere به منطقه آب و هوای معتدل مدیترانه‌ای می‌ریزد .
چطور به آنجا برسیم ؟
گزینه‌های مختلفی برای رفتن به شهر وجود دارد : قایق از Levanto ، Cinque Terre ، لا Spezia ؛ با اتوبوس از لا Spezia یا با خودرو از هر جایی در منطقه .

به "جواهر تاریخی در ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جواهر تاریخی در ایتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید