قیمت پیشنهادی یونایتد برای سانچو معین شد

به گزارش وبلاگ ورزشی چلسی، اسکای اسپورتس ادعا می نماید که منچستریونایتد حداقل در جابجایی پیش رو، حاضر نیست مبلغی بیش از 50 میلیون پوند برای جذب جیدون سانچو پرداخت کند.

قیمت پیشنهادی یونایتد برای سانچو معین شد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ ورزشی چلسی، جیدون سانچو ستاره 20 ساله انگلیسی در دو سال گذشته یکی از بهترین بازیکنان بوروسیا دورتموند بوده و با 17 گل خود در فصل جاری نقش مهمی در نایب قهرمانی زردپوشان داشت.

سانچو با تنها 7 میلیون یورو از سیتی به خدمت گرفته شد و خیلی زود ثابت کرد که باشگاه انگلیسی او را تا چه اندازه ارزان و مفت از دست داده است. ارزش کنونی سانچو 120 میلیون یورو تخمین زده می گردد.

در هفته های گذشته ما صحبت های زیادی در رابطه با علاقه لیورپول به جذب این بازیکن مطرح شده بود اما با این حال امروز یورگن کلوپ گفت که این باشگاه در جابجایی پیش رو تنها به حفظ ستاره های خود فکر می نماید و خرید عظیم نخواهد داشت.

از طرفی رقیب سنتی لیورپول یعنی منچستریونایتد نیز یک مشتری جدی برای ستاره انگلیسی محسوب می گردد. با این حال و در همین رابطه اسکای اسپورتس مدعی شده که شیاطین سرخ حداقل در جابجایی پیش رو حاضر نیستند که مبلغی بیشتر از 50 میلیون پوند برای جذب جیدون سانچو هزینه نمایند؛ چیزی که با خواسته های باشگاه آلمانی فاصله بسیار زیادی دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "قیمت پیشنهادی یونایتد برای سانچو معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت پیشنهادی یونایتد برای سانچو معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید