نیک نفس: تصمیم داور برای اخراج من شوکه کننده بود، این اتفاق در نتیجه بازی تأثیر داشت

به گزارش وبلاگ ورزشی چلسی، هافبک تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان که در دقیقه 64 دیدار برابر سپاهان اخراج شد، تأکید کرد که این تصمیم داور در نتیجه بازی تأثیرگذار بوده است.

نیک نفس: تصمیم داور برای اخراج من شوکه کننده بود، این اتفاق در نتیجه بازی تأثیر داشت

زبیر نیک نفس در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ ورزشی چلسی، در مورد اینکه چرا در دربی اصفهان اخراج شد، گفت: تصمیم داور در اخراج من شوکه کننده بود و واکنش هایم نشان می داد که چقدر ناراحت بودم. واقعاً باورم نمی شد که داور کارت قرمز را نشان ندهد، چون آن صحنه در بدترین شرایط فقط یک کارت زرد داشت. همه می دانند که داور اشتباه کرد، اما او به من گفت که با کف پا خطای خطرناک انجام دادم! واقعاً نمی دانم او چه چیزی را دیده بود!

وی در ادامه تأکید کرد: ما در نیمه دوم برای جبران نتیجه فشار آوردیم، اما این تصمیم داور در نتیجه تأثیرگذار بود، این در حالی است که ما با 10 نفر یک گل به ذوب آهن زدیم و چند موقعیت دیگر را هم از دست دادیم. وقتی من تکل زدم پای مهرداد محمدی روی هوا بود و شدت ضربه آنقدر کم بود که اصلاً پای او تکان نخورد. واقعاً نمی دانم، چرا داور در آن صحنه تصمیم به اخراج من گرفت.

هافبک تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان درباره گل اول سپاهان هم توضیح داد: این گل روی ضربه ایستگاهی زده شد و این در حالی است که محسن مسلمان خطا نکرده بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نیک نفس: تصمیم داور برای اخراج من شوکه کننده بود، این اتفاق در نتیجه بازی تأثیر داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیک نفس: تصمیم داور برای اخراج من شوکه کننده بود، این اتفاق در نتیجه بازی تأثیر داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید