کرونا فرصت آغاز فیلم جدید را از من گرفت، از فرصت قرنطینه برای نوشتن طرحم استفاده می کنم

به گزارش وبلاگ ورزشی چلسی، کارگردان زن سینمای ایران گفت: من هم بخاطر کرونا خانه نشین شده ام اما از این فرصت برای نوشتن و بازنویسی طرح جدیدم استفاده می کنم تا بعد از برطرف این بیماری آن را کلید بزنم.

کرونا فرصت آغاز فیلم جدید را از من گرفت، از فرصت قرنطینه برای نوشتن طرحم استفاده می کنم

به گزارش خبرنگار حوزه سینمایی گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری وبلاگ ورزشی چلسی، شرایط شیوع کرونا باعث شده است که حوزه فرهنگ و هنر نیز مثل بسیاری از بخش ها و کسب و کارهای جامعه به حالت تعطیلی درآید.

فعلا نیز همه فیلم های سینمایی و عمده سریال سازان دست از کار کشیده اند و منتظرند بعد از برطرف مسائل ناشی از کرونا وارد فرایند فراوری شوند.

پوران درخشنده از فیلمسازان زن پیروز سینمای ایران که قرار بود بعد از چند سال دوباره با ساخت احتمالی فیلم هیس پسرها فریاد نمی زنند به سینما برگردد، به خبرگزاری وبلاگ ورزشی چلسی گفت: فعلا که کرونا نمی گذارد کاری انجام دهیم. در خانه نشسته ام و سعی می کنم از شرایط کرونا دوری گزینم و به نوعی قرنطینه باشم.

وی اضافه نمود: هرچند این شرایط خانه نشینی خیلی خسته کننده است. اما لااقل همین خانه نشینی فرصتی است برای خود من که روی طرح و فیلم جدیدم کار کنم. فعلا هم مشغول نوشتن و بازنویسی هستم.

درخشنده همچنین گفت: منتظرم بعد از برطرف کرونا و بهبود شرایط، وارد ساخت فیلم جدیدم شوم و آن را جدی تر کلید بزنم.

لازم به ذکر است زیر سقف دودی آخرین فیلم پوران درخشنده است که در سال 95 به فراوری رسید و در جشنواره فجر آن سال در 6 بخش اصلی ازجمله بهترین فیلم و کارگردانی نامزد دریافت سیمرغ شد و نهایتا مریلا زارعی توانست با این فیلم سیمرغ بازیگر اصلی را کسب کند.

هیس پسرها فریاد نمی زنند به نظر تازه ترین پروژه در دست ساخت این کارگردان است که فعلا به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده است.

4143/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "کرونا فرصت آغاز فیلم جدید را از من گرفت، از فرصت قرنطینه برای نوشتن طرحم استفاده می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا فرصت آغاز فیلم جدید را از من گرفت، از فرصت قرنطینه برای نوشتن طرحم استفاده می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید