بازی های آسیایی 2018، پیام تاج پس از حذف تیم امید؛ خاطره فداکاری تان در بازی با کره جنوبی از اذهان پاک نمی گردد

به گزارش وبلاگ ورزشی چلسی، رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان بعد از شکست تیم امید به کره جنوبی پیامی را برای اعضای این تیم صادر کرد.

بازی های آسیایی 2018، پیام تاج پس از حذف تیم امید؛ خاطره فداکاری تان در بازی با کره جنوبی از اذهان پاک نمی گردد

به گزارش وبلاگ ورزشی چلسی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج لحظاتی پس از دیدار تیم ملی امید کشورمان مقابل امید کره جنوبی در بازی های آسیایی، در پیامی خطاب به کادر سرپرستی، فنی و بازیکنان تیم ملی امید نوشت:

اعضای زحمتکش،دوست داشتنی و شایسته تیم ملی امید؛ سلام و خدا قوت اینجانب را به نمایندگی از آحاد مردم سرفراز میهن مان پذیرا باشید.

میدان جاکارتا،همانطور که قرارمان بود،به محلی برای کسب تجربه ای گران سنگ برای حضور در رقابت های مقدماتی المپیک بدل گشت.

میدانی که از همین امروز،پیش رو و در نزدیکی شما و ماست و می باید با درس آموزی از آنچه در مسیر حضور در جاکارتا و رقابت های آسیایی گذشت و تلاش و تلاش صدچندان،مهیای حضور در آن آوردگاه حیاتی شویم تا رویای چندین دهه ای جامعه فوتبال را جامه عمل بپوشانیم.

بی شک،نگاه حمایتی و همراهی فدراسیون با این تیم جوان که تیم ملی بزرگسالان فردا و فرداهای ما را تشکیل خواهد داد،تداوم می یابد و این جمع با برطرف نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت در کنار هم برای آن هدف بزرگ و مهم خود می جنگد.

نام این جوانان زیر 21 سال و خاطره فداکاری آنان که در برابر نام های شناخته گشته کره جنوبی ایستادند،هرگز از ذهن جامعه فوتبال پاک نخواهد گشت.

سلام بر فردایی که به زودی از راه می رسد و سلام بر جوانان شایسته ایرانی...

همه در کنار هم،برای موفقیت در فردایی که نزدیک نزدیک است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بازی های آسیایی 2018، پیام تاج پس از حذف تیم امید؛ خاطره فداکاری تان در بازی با کره جنوبی از اذهان پاک نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی های آسیایی 2018، پیام تاج پس از حذف تیم امید؛ خاطره فداکاری تان در بازی با کره جنوبی از اذهان پاک نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید