بررسی درخواست های دانشجویان برای گذراندن دروس عملی و آزمایشگاهی آغاز شد

به گزارش وبلاگ ورزشی چلسی، مدیر کل امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان از آغاز بررسی درخواست های دانشجویان در دانشگاه های محل تحصیل به عنوان دانشگاه های مبدا خبر داد.

بررسی درخواست های دانشجویان برای گذراندن دروس عملی و آزمایشگاهی آغاز شد

به گزارش جاماسب نوزری، مدیرکل امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان با اعلام پایان مهلت ثبت درخواست های دانشجویان برای گذراندن دروس عملی و آزمایشگاهی به صورت مهمان، از آغاز بررسی درخواست های دانشجویان در دانشگاه های محل تحصیل به عنوان دانشگاه های مبدا خبر داد.

نوزری گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و در راستای کاهش تردد دانشجویان، از طرف وزارت علوم این امکان فراهم شد که دانشجویان کاردانی و کارشناسی در نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399 بصورت مهمان دروس عملی و آزمایشگاهی را در نزدیکترین دانشگاه محل سکونت خود بگذرانند.

او اضافه نمود: ثبت نام از دانشجویان متقاضی از تاریخ 6 مرداد آغاز و لغایت 18 مرداد پایان یافت که در این بازه دانشجویان با مراجعه به سامانه جامع سازمان امور دانشجویان به نشانی اینترنتی سامانه سجاد درخواست های خود را ثبت کردند.

مدیرکل امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان شرح داد: طبق زمان بندی اعلام شده، مهلت ثبت نام دانشجویان در تاریخ 18 مرداد پایان یافت و دانشگاه های مبدا از 19 لغایت 27 مرداد فرصت دارند نسبت به بررسی درخواست ها اقدام و از 28 مرداد لغایت 6 شهریور نیز دانشگاه های مقصد درخواست های موافقت شده توسط دانشگاه مبدا را بررسی می کنند.

نوزری تاکید کرد: دانشجویان می توانند با کد پیگیری دریافت شده از سامانه سجاد نتیجه درخواست خود را از طریق این سامانه پیگیری کنند بنابراین از مراجعه حضوری به دانشگاه ها و سازمان با توجه به شرایط موجود و تاکید مقامات بهداشتی بر کاستن تجمع و رفت و آمدها، خودداری کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "بررسی درخواست های دانشجویان برای گذراندن دروس عملی و آزمایشگاهی آغاز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بررسی درخواست های دانشجویان برای گذراندن دروس عملی و آزمایشگاهی آغاز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید