معتقدیم کلاس مدارس باید حضوری برگزار گردد

به گزارش وبلاگ ورزشی چلسی، رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید بر اینکه اصرار ما بر بازگشایی مدارس است، گفت: با ورود به پیک ششم تحصیل دانش آموزان مجازی می گردد.

معتقدیم کلاس مدارس باید حضوری برگزار گردد

علیرضا منادی سفیدان در گفت و گو با وبلاگ ورزشی چلسی، درباره کیفیت و چگونگی بازگشایی مدارس، مطرح نمود: اصرار آموزش و پرورش برای حضوری شدن کلاس مدارس صحیح است و معتقدیم کلاس ها باید حضوری برگزار گردد، چرا که فرایند واکسیناسیون روز به روز در حال توسعه و تسریع می باشد و بیشتر دانش آموزان و همه معلمان واکسینه شده اند.

نماینده مردم تبریز در مجلس افزود: ما مصر هستیم که کلاس ها حضوری برگزار گردد و اصرار ما هم صحیح است، البته این بازگشایی مراحلی دارد، از ترکیبی شروع می گردد تا اختیاری و در ادامه حضوری کامل. اختیاری به این معنی است که تصمیم چگونگی تحصیل دانش آموز به صورت حضوری و یا مجازی با خانواده دانش آموزش می باشد.

رئیس کمیسیون آموزش مجلس افزود: اما در صورتی که وارد پیک ششم شیوع کرونا شدیم همه تابع دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا خواهیم بود و در مورد بازگشایی مدارس به صندلی اول بازمی گردیم، یعنی آموزش ها آنلاین و به صورت مجازی می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "معتقدیم کلاس مدارس باید حضوری برگزار گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معتقدیم کلاس مدارس باید حضوری برگزار گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید