بیش از 2000 هیئت در طرح خیمه های رسانه ای محرم شرکت کردند

به گزارش وبلاگ ورزشی چلسی، معاون امور حقوقی و تدوین مقررات ساترا از شرکت بیش از 2000 هیئت در طرح خیمه های رسانه ای محرم اطلاع داد.

بیش از 2000 هیئت در طرح خیمه های رسانه ای محرم شرکت کردند

به گزارش وبلاگ ورزشی چلسی از روابط عمومی ساترا، معاون امور حقوقی و تدوین مقررات ساترا از هیئت آنلاین بازدید کرد.

در این ملاقات که با هدف قدردانی از اقدامات این رسانه در دهه اول محرم جهت پوشش مراسم هیئت های آنلاین برگزار گردید، اعضای هیئت امنای هیئت آنلاین در مورد دغدغه ها و مسائل در این جهت توضیحاتی ارائه کردند.

مهدی شاملو عضو هیئت امنای هیئت آنلاین با اشاره به مسائل هماهنگی میان بخشی بین اپراتورها، هیئت ها و آموزش به آنها در مورد نحوه پوشش آنلاین مراسم، اظهار کرد: در ایام محرم برای ایجاد همکاری بین بخشی و هماهنگی با دستگاه ها و نهادهای متولی در جهت تسهیل دسترسی مردم به سرویس هیئت آنلاین جلساتی را برگزار کردیم که خوشبختانه خروجی این کوشش ها، استقبال مردم از پخش آنلاین مراسم عزاداری بوده است.

وی در ادامه اضافه کرد: ما همچنین شاهد استقبال هیئت ها از طرح خیمه های رسانه ای بودیم تا جایی که آمار هیئت های حاضر در این طرح از 2000 هزار هیئت عبور کرد.

شاملو در ادامه با تاکید بر اینکه برنامه های هیئت آنلاین محدود به محرم نیست، توضیحاتی در مورد برنامه های آینده این رسانه برای پوشش مراسم مذهبی در ایام و مناسبت های مختلف ارائه کرد.

در این جلسه وحید فرهمند، معاون امور حقوقی و تدوین مقررات ساترا نیز ضمن ابراز خشنودی از استقبال مردم از طرح خیمه های رسانه ای از برگزاری یک سوگواره جهت تقدیر از دست اندرکاران در طرح خیمه های رسانه ای اطلاع داد.

منبع: جام جم آنلاین

به "بیش از 2000 هیئت در طرح خیمه های رسانه ای محرم شرکت کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیش از 2000 هیئت در طرح خیمه های رسانه ای محرم شرکت کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید