دانیل کریگ این بار واقعا برای آخرین بار جیمز باند را بازی می نماید

به گزارش وبلاگ ورزشی چلسی، هنگامی که فیلم شبح در سال 2015 اکران شد، به دلایل متفاوت از جمله اظهارات خود دانیل کریگ تصور می شد، این آخرین نقش آفرینی او در نقش جیمز باند باشد.

دانیل کریگ این بار واقعا برای آخرین بار جیمز باند را بازی می نماید

اما دانیل کریگ پس از چند سال تاخیر برای پنجمین بار با فیلم زمانی برای مردن نیست که سال آینده میلادی به نمایش در خواهد آمد، در نقش جیمز باند ظاهر شد.

به گزارش وبلاگ ورزشی چلسی او اخیرا در مصاحبه ای با مجله امپایر از تصمیم خود برای بازگشت در نقش مامور سازمان جاسوسی انگلیس (MI6) سخن گفته است. او می گوید: اگر فیلم جیمز باند دیگری بازی نمی کردم، مسئله ای رخ نمی داد و من هم کاملا راضی بودم. اما به نوعی این احساس را داشتم که باید چیزی را تمام کنم. اگر پس از فیلم شبح این نقش را کنار می گذاشتم، یک چیزی پشت ذهنم باقی می ماند که ای کاش یک فیلم دیگر بازی نموده بودم.

با اینکه فیلم شبح که دومین جیمز باند به کارگردانی سام مندس بود، همه اجزای دوران کریگ در نقش جیمز باند را گردآورده بود، کریگ نظرات خودش را درباره خاتمه این رشته فیلم ها داشت.

او می گوید: من همواره یک ایده سری درباره کل این داستان در ذهنم داشتم و می خواستم آن را اجرا کنم. و فیلم شبح این ایده را نشان نمی داد. اما این فیلم آخر آن را دارد.

  • 2018| دانیل کریگ گزینه یک جیمز باند

درباره زمانی برای مردن نیست

مامور 007 با فیلم زمانی برای مردن نیست، بیست و پنجمین فیلم جیمز باند و ششمین و آخرین فیلمی که دانیل کریگ در این نقش بازی می نماید، به زودی به پرده های سینما باز می گردد.

در این فیلم جدید، جیمز باند خدمت برای سرویس مخفی بریتانیا را ترک نموده است و زندگی آرامی را در جامائیکا می گذراند. اما این دوران آرامش چندان به طول نمی انجامد و دوست او فلیکس لیتر، مامور سیا، از او یاری می خواهد. ماموریت جدید او نجات دادن یک دانشمند ربوده شده است، اما بعدا معلوم می گردد قضیه گول زننده تر از آن است که در ابتدا تصور می شد و باند در مواجهه با ضد قهرمانی قرار می گیرد که به تکنولوژی جدید خطرناکی مسلح است.

در این فیلم که کری جوجی فوکوناگا نوشته و کارگردانی نموده است، چهره های آشنای فیلم های اخیر باند را می بینیم: بن ویشاو در نقش کیو، لی سیدوکس در نقش مادلین سوان، رالف فاینز در نقش ام، جفری رایت در نقش فلیکس لیتر، نوامی هریس در نقش ایو مانی پنی و کریستوف والتز در نقش بلوفلد. این بازیگران با بازیگران جدید لاشانا لینچ در نقش یک مامور دو صفر دیگر، آنا دی آرماس در نقش پامولا و بالاخره رامی ملک در نقش ضد قهرمان شریر، سافین.

  • برای مردن وقت نیست | جیمز باند در آستانه مرگ

  • فیلم | اولین پیش پرده جیمز باند 2020 | آخرین حضور دنیل کریگ در نقش مامور 007

  • حضور دو بازیگر برنده اسکار در باند 25

منبع: همشهری آنلاین

به "دانیل کریگ این بار واقعا برای آخرین بار جیمز باند را بازی می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانیل کریگ این بار واقعا برای آخرین بار جیمز باند را بازی می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید