دستیاران ایرانی آلکنو تعیین شدند

به گزارش وبلاگ ورزشی چلسی، ولادیمیر آلکنو به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال ایران انتخاب شد تا راهنمایی ملی پوشان در رقابت های لیگ ملت ها و المپیک را برعهده داشته باشد. وی در همان ابتدا توماس توتولو، مربی ایتالیایی را به عنوان دستیار اول خود به فدراسیون ایران معرفی کرد و این پیشنهاد مورد تایید مسئولان فدراسیون هم نهاده شد.

دستیاران ایرانی آلکنو تعیین شدند

پس از آن بحث دستیاران ایرانی آلکنو مطرح شد و در این مدت حرف و حدیث های زیادی به گوش رسید. در روز های گذشته محمدرضا داورزنی با دعوت از پیمان اکبری، رحمان محمدی راد، محمدرضا تندروان و سعید رضایی جلسه ای را با حضور آن ها برگزار کرد.

در این جلسه مقرر شد که این مربیان کار خود را به عنوان دستیاران ایرانی آلکنوی روس شروع نمایند، اما تعیین نشد که کدام یک از آن ها حق نشستن روی نیمکت را داشته و وظایف هر کدام چه خواهد بود. به نظر می رسد داورزنی انتخاب نهایی و تقسیم وظایف را برعهده آلکنو گذاشته باشد.

نکته ای که در این بین وجود دارد این است که غیر از سعید رضایی، سایر مربیان در لیگ برتر ایران حضور داشته و شناخت کاملی از شرایط بازیکنان دارند، اما رضایی که در دوران کولاکوویچ هم بیشتر به عنوان مترجم فعالیت می کرد در هیچ تیم باشگاهی فعالیت نمی کند. با توجه به اینکه آلکنو هم به زبان انگلیسی تسلط ندارد، دلیل حضور رضایی در بین مربیان تیم ملی تعیین نیست.

از سوی دیگر با توجه به اینکه حسین خوریانی، آنالیزور تیم هراز آمل و تیم ملی جوانان هم به زبان روسی مسلط است از او به عنوان یکی از گزینه های آنالیزوری تیم ملی بزرگسالان نام برده می گردد.

منبع: فرارو

به "دستیاران ایرانی آلکنو تعیین شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستیاران ایرانی آلکنو تعیین شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید