مدیران گذشته استقلال را نابود کردند و رفتند، آینده خوبی نمی بینم

به گزارش وبلاگ ورزشی چلسی، شاهرخ بیانی در گفت و گو با خبرنگاران در مورد شرایط این روزهای استقلال گفت: متأسفانه دروغگویی مدیران این تیم بلای جان استقلال شده است. چند مدیر قبلی جز دروغ گفتن و وعده های پوچ و بی اساس دادن کاری برای استقلال نکردند، تنها برای این تیم بدهی های کلان باقی گذاشتند.

مدیران گذشته استقلال را نابود کردند و رفتند، آینده خوبی نمی بینم

این پیشکسوت ادامه داد: بازیکنان بی کیفیت آوردند، رقمی که برای آنها پرداخت شد خیلی بالاتر از سطح فنی آنها بود اما در این میان این دلال ها بودند که استفاده خوبی از این موضوع بردند و توانستند بازیکنان بی کیفیتی را با رقم های قرارداد کلان به استقلال داده و آنها تنها نیمکت نشین شوند زیرا حتی هواداران هم مایل نبودند این بازیکنان بی کیفیت در زمین حضور داشته باشند.

بیانی در ادامه خاطر نشان کرد: آقای فتح الله زاده دوباره سکان مدیریت استقلال را برعهده گرفته است؛ برای من عجیب است او با چنین شرایطی استقلال را قبول کرده یا خیلی شجاع است یا در آینده ای نه چندان دور می خواهد به همه بقبولاند که او هیچ نقشی در ناکامی های استقلال نداشته به طور حتم وقتی از او در مورد شرایط بدهی های استقلال سوال شود به راحتی می تواند بگوید که در دوران او اتفاقی نیفتاده و مدیران قبلی باید پاسخگو باشند.

کاپیتان پیشین استقلال با انتقاد از عملکرد مدیران سابق این تیم هم گفت: هیچکدام از آنها پاسخگوی این اتفاقات نبودند و به راحتی کنار رفته و استقلال را به حال خود رها کردند. استقلالی که یک روز در آسیا آقایی می کرد حالا به جایی رسیده که حتی زمین تمرین هم ندارد که بتواند برای دیدار برابر حریفش تمرینات مناسبی انجام دهد.

وی ادامه داد: بهتر بود استقلال مقابل حریف ظاهر نمی شد تا به جای اینکه برود و بدون تمرین و آمادگی شکست بخورد، در حال حاضر معین نیست چه کسی پاسخگوی این اتفاقات است و چه کسی باید به مردم پاسخ بدهد. اشکالات استقلال زیاد است، این تیم کمیته فنی ندارد که بتواند به کادر فنی چه در مسائل فنی و چه در جذب بازیکن کمک کند، با این شرایطی که پیش می رود شرایط استقلال روز به روز بدتر می شود.

وی در مورد عملکرد فرهاد مجیدی هم گفت: او یک مربی جوان است، در سخت ترین شرایط به استقلال آمده، باید همه از او حمایت کنند اما ای کاش در بدو حضورش کمیته فنی را که متشکل از چند پیشکسوت صاحب نام بود تشکیل می داد تا بتوانند در ادامه فصل به او کمک کنند. مجیدی به طور حتم آینده درخشانی در مربیگری دارد اما با توجه به اینکه شرایط این روزهای استقلال خوب نیست او هم نمی تواند چندان کار مفیدی انجام دهد.

بیانی در پاسخ به این پرسش که آینده استقلال را چگونه ارزیابی می کنید، گفت: بدون تعارف باید بگویم آینده خوبی را برای استقلال نمی بینم اگرچه بازیکنان و کادر فنی تلاش می کنند اما مدیریت ضعیف و نبود برنامه ریزی باعث شده تا روز به روز شرایط استقلال بدتر و بدتر شود و خیلی از پیشکسوتان هم با من متفق القول هستند که اگر این استقلال با همین فرایند پیش برود آینده خوبی نخواهد داشت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مدیران گذشته استقلال را نابود کردند و رفتند، آینده خوبی نمی بینم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیران گذشته استقلال را نابود کردند و رفتند، آینده خوبی نمی بینم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید