انجام بهسازی راه روستایی آغوزدره بارکلا شهرستان گلوگاه

به گزارش وبلاگ ورزشی چلسی، خبرگزاری خبرنگاران- رئیس اداره نظارت بر ساخت و توسعه راه های فرعی و روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از سرانجام اجرای عملیات بهسازی و روکش آسفالت راه روستایی آغوزدره شهرستان گلوگاه به طول بیش از 1 کیلومتر و با اعتباری افزون بر 12 میلیارد ریال اطلاع داد .

انجام بهسازی راه روستایی آغوزدره بارکلا شهرستان گلوگاه

به گزارش خبرنگاروبلاگ ورزشی چلسیدفترمازندران درساری،سعید نصر رئیس اداره نظارت بر ساخت و توسعه راه های فرعی و روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از انتها اجرای عملیات بهسازی و روکش آسفالت راه روستایی آغوزدره شهرستان گلوگاه به طول بیش از 1 کیلومتر و با اعتباری افزون بر 12 میلیارد ریال اطلاع داد و گفت: مازندران با توجه به نوع اقلیم و شرایط توپوگرافی وبه تبع تنوع فرآورده های کشاورزی، مسئله راه های مناسب روستایی به منظور حمل ونقل هرچه سریع تر، آسان تر و در عین حال ارزان ترین فرآورده ها به بازار مصرف یکی از اصلی ترین دغدغه های ذهنی مسئولان استان و این اداره کل است.

وی در ادامه از اتمام عملیات روکش آسفالت محور روستایی آبگرم رینه لاریجان و بهسازی و آسفالت راه های روستایی آبمال - قادیکلا شهرستان قائمشهر، بورخیل به صنم شهرستان سوادکوه، استخر سر شهرستان سوادکوه و برنجستانک سوادکوه شمالی اطلاع داد و گفت: خوشبختانه در حال حاضر اقدامات خوب و گسترده ای در زمینه بهسازی، ایمن سازی و آسفالت راه های روستایی در دست اجرا است.

نصر اظهار توضیح داد: ایمن سازی راه روستایی به عنوان قسمتی از توسعه روستایی، یکی از فعالیت های این اداره کل را تشکیل داده که شامل حفظ و نگهداری راه های روستایی اعم از ترمیم و لکه گیری آسفالت، خط کشی راه های آسفالته، نصب علائم، شانه سازی و پاک سازی حریم راه های روستایی و ... است.

رئیس اداره نظارت بر ساخت و توسعه راه های فرعی و روستایی خاطر نشان ساخت: با توجه به این که حمل قسمت اعظمی از محصولات کشاورزی استان به وسیله حمل و نقل جاده ای انجام می گردد، وجود زیر ساخت های مناسب برای تردد ناوگان حمل و نقل لازم است.

وی در پایان طول راه های روستایی مازندران را بیش از 7800 کیلومتر مطرح کرد .

منبع: خبرگزاری آریا

به "انجام بهسازی راه روستایی آغوزدره بارکلا شهرستان گلوگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انجام بهسازی راه روستایی آغوزدره بارکلا شهرستان گلوگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید