اخبار صنعت

شرح فولاد درباره آخرین شرایط پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه

خبرنگاران/خوزستان با توجه به تعویق دادگاه CAS در اعلام رای مربوط به شکوایه فولاد خوزستان، کماکان پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه بسته است.

14 مهر 1400

بنیان های فراوری غذا

گیاهان منشأ کلیه ی مواد غذایی مورد احتیاج انسان و دام به تعداد می فرایند. چهارده عنصر که خاستگاه آنها، خاک بوده و به عناصر غذایی مورد احتیاج گیاه موسومند، وجودشان برای رشد گیاه، اجتناب ناپذیر است. چهار یا پنج عنصر دیگر هم وجود دارند که برای رشد و تکامل...

12 مهر 1400

تامین بیش از 70 درصد شکر مورد احتیاج کشور از فراوری داخل

مجری طرح چغندر قند وزارت جهاد کشاورزی با پیش بینی فراوری نزدیک به هفت میلیون تن چغندرقند بهاره و پاییزه در سال زراعی جاری، گفت: با توجه به خشکسالی سال جاری بیش از 70 درصد شکر مورد احتیاج کشور در داخل فراوری و تامین می گردد.

4 مهر 1400

بازارچه کوله بری میرجاوه سیستان و بلوچستان تا سرانجام شهریور فعال می گردد

زنگنه گفت: با توجه به اینکه بازارچه های کوله بری میرجاوه و درب مستقل بازارچه میلک برای فعالیت تجاری و پیله وران مصوب استانی و کشوری است بنابراین باید تا سرانجام شهریور بازگشایی شوند.

2 مهر 1400

صدها تن از شهروندان معترض پاریس بار دیگر به خیابان ها آمدند

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، صدها نفر از معترضین به برنامه واکسن اجباری دولت فرانسه در خیابان های پاریس دست به تجمع زدند.

1 مهر 1400

منتظر واکسن برند نباشید

تهران (پانا) - با توجه به اینکه همچنان فرایند تزریق واکسن با سرعت و شتاب بیشتری صورت می گیرد اما شاهد هستیم که برخی از افراد به دلایل مختلف بر اثر تبلیغات منفی هنوز در تزریق واکسن دچار شک و تردید هستند و همچنان برخی در پی تفاوت های بین واکسن ها می گردند...

29 شهریور 1400

قیمت انواع مرغ و تخم مرغ در 17 شهریور 1400 (لیست قیمت)

به گزارش خبرنگاران، قیمت انواع مرغ در هفدهم شهریور 1400 به توضیح زیر است.

19 شهریور 1400

گیج فشار دیافراگمی

رپرتاژ آگهی- گیج فشار دیافراگمی زمانی که ما احتیاج به میزان گیری فشار غیر مستقیم یک سیال داریم می توانیم از آن استفاده کنیم که نسبت به سایر محصولات موجود در بازار عملکرد بهتری از آن گزارش شده است. البته باید در نظر داشت که در شرایط خاصی برای میزان گیری...

17 شهریور 1400

فراوری شیر فراپاستوریزه : از دغدغه ماندگاری طولانی تا تغییر طعم

شیر فراپاستوریزه یا شیر پاستوریزه؟ آیا این سؤال دغدغه این روزهای شما هم بوده است؟ حتماً نام فراپاستوریزه به گوشتان خورده یا بر روی بسته بندی شیر متوجه این عبارت شده اید و بلافاصله از خودتان پرسیده اید فراپاستوریزه دیگر چیست؟ مدتی می گردد که فراوری شیر...

8 شهریور 1400

حریف های محبت آمیز پرسپولیس در تعطیلات لیگ برتر تعیین شدند

تهران (پانا)- پرسپولیس در تعطیلات لیگ برتر دو دیدار محبت آمیز را در تهران با تیم های لیگ برتری برگزار خواهد کرد.

19 مرداد 1400

بازیهای آینده پرسپولیس با چه تیم هایی است؟

تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری از هفته بیست و ششم لیگ بیستم، روز سه شنبه 15 تیر 1400 به مصاف فولاد خواهد رفت.

10 مرداد 1400

بورس از صعود بازماند، افت10 هزار واحدی شاخص در خاتمه معاملات

خبرنگاران : بورس تهران که امروز با سبزپوشی و رشد شاخص ها شروع به کار کرد، در ادامه از صعود باز ماند و در نهایت با افت 10 هزار واحدی شاخص به کار خود خاتمه داد.

8 مرداد 1400

عوامل تاثیرگذار در خرید نهال گردو پرسود و پر محصول

رپرتاژ آگهی- باردهی و سود یک نهال یا باغ، رابطه مستقیمی با خرید نهال گردو با کیفیت و مرغوب دارد. با خرید نهال گردو مرغوب، می توان انتظار افزایش فراوری محصول را داشت که در پی آن سود بیشتری را کسب خواهید کرد.

1 مرداد 1400

توسعه نسل تازه باتری های کارآمد با کمک نانولوله های کربنی

شرکت جانسون متی، توماس سوان و مرکز CPI با همکاری یکدیگر در پی استفاده از نانومواد کربنی نظیر نانولوله های کربنی برای تولید باتری های کارآمدتر هستند.

31 تیر 1400

بیانیه آژانس در واکنش به خاموشی نیروگاه اتمی بوشهر

ایرنا نوشت: آژانس بین المللی انرژی اتمی در پی خاموشی موقت نیروگاه اتمی بوشهر به علت نقص فنی بیان کرد که از این تحول آگاه و با مقام های ایران در تماس است.

31 تیر 1400

ماهی خام نخورید!

تهران (پانا) -سازمان خواربار و کشاورزی سازمان ملل متحد نسبت به ظهور بیماری تهاجمی جدیدی که از مصرف ماهی خام ناشی می شود، هشدار داد.

28 تیر 1400

غارت نفت و گندم سوریه به عراق از سوی نظامیان آمریکایی

به گزارش خبرنگاران، سانا گزارش داد: که نظامیان امریکایی 45 کامیون حامل گندم و تانکر حامل نفت سوریه را از منطقه رمیلان در حومه شمال شرقی حسکه خارج کردند.

25 تیر 1400

بحران مصرف برق در هفته آینده با تنش دمایی

تهران (پانا) - به گفته معاون برق و انرژی وزیر نیرو براساس پیش بینی ها هفته آینده میانگین دمای هوا 1.4 درجه افزایش خواهد یافت و در شرایط تنش دمایی و مصرف برق قرار خواهیم گرفت.

21 تیر 1400

شرکت مالکی، راه حل افزایش بهره وری در صنعت حمل ونقل است

نایب رئیس کمیسیون حمل ونقل و لجستیک اتاق ایران به مناسبت روز بهره وری، پایین بودن سطح بهره وری در سیستم حمل ونقل جاده ای را متناسب با بالا بودن تعداد ناوگان و پایین بودن پیمایش ناوگان در مقایسه با استانداردهای جهانی، مورد انتقاد قرار داد.

19 تیر 1400

ریزش دیواره بتنی جان 3 کارگر را گرفت

تهران (پانا) - رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سراب از ریزش دیواره بتنی در عملیات آواربرداری ساختمانی در این شهرستان اطلاع داد و گفت ریزش آوار جان 3 کارگر را گرفت.

16 تیر 1400
تعداد: (174)