جمع آوری 45 هزار ماینر غیرمجاز

به گزارش وبلاگ ورزشی چلسی، خبرنگاران : بیش از 45 هزار دستگاه استخراج رمز ارز که به صورت غیرمجاز به این کار اقدام نموده بودند، جمع آوری شد.

جمع آوری 45 هزار ماینر غیرمجاز

به گزارش وبلاگ ورزشی چلسی به نقل از شرکت توانیر، محمدحسن متولی زاده، مدیرعامل توانیر ستاد مدیریت سوخت نیروگاه ها، صنایع و مدیریت مصرف انرژی (برق و گاز کشور) از جمع آوری بیش از 45 هزار دستگاه استخراج رمز ارز که به صورت غیرمجاز به این کار اقدام نموده بودند و جمع آوری شد، اطلاع داد.

وی اضافه نمود: این تعداد ماینر غیرمجاز که در روزهای گذشته شناسایی شده بودند، همزمان با اجرای برنامه سراسری تعدیل روشنایی و اصلاح انشعاب و رمز ارزها، جمع آوری شد.

مدیرعامل توانیر مصرف برق این دستگاه های غیرمجاز رمز ارز را نزدیک به 100 مگاوات مطرح کرد و گفت: در حالی که ما از همه مشترکان می خواهیم مصرف خود را حتی در حد خاموش کردن یک لامپ اضافه کم نمایند، اجازه نخواهیم داد عده ای با سو استفاده، باعث ناپایداری در شبکه برق شده و احتمال بروز خاموشی را افزایش دهند.

متولی زاده ادامه داد: در مجموع در دو روز گذشته با اقدامات اجرا شده نه تنها به تعدیل روشنایی معابر اقدام شده است، بلکه سعی در اجرای برنامه های جدیدی در حوزه مدیریت بار داشته ایم. ما روزانه باید 100 هزار مگاوات ساعت را مدیریت کنیم تا دچار خاموشی نشویم.

وی از شرکت های برق سراسر کشور خواست که هماهنگی ها با صنایع را افزایش دهند.

به گفته این مقام مسئول ما حتی راضی به خاموشی دادن به میزان یک کیلووات به مردم نیستیم و در این شرایط همه صنایع و مشترکان را همکار خودمان می دانیم و همان طور که در تابستان همکاری خوبی داشتیم، امیدواریم این فرایند در فصل جاری هم با توجه به محدودیت ها ادامه یابد.

در این جلسه همچنین غلامعلی رخشانی مهر، معاون هماهنگی توزیع توانیر گفت: آنالیز ها نشانگر آن است که در پنجشنبه گذشته شاهد کاهش مصرف برق بودیم که به دلیل برنامه های همزمان و سراسری تعدیل روشنایی ها و مبارزه با مراکز استخراج غیرمجاز رمز ارز و… بوده است.

به گفته وی به دلیل آنکه در روزهای آینده و براساس پیش بینی ها جبهه هوای سردی وارد کشور می گردد، علاوه بر تداوم اجرای برنامه های مذکور، برنامه های جداگانه ای برای مدیریت انرژی در شب و روز به اجرا بگذارند. باید در این خصوص با صنایع بیشترین میزان هماهنگی را داشته باشند به ویژه با صنایع پر مصرف فولاد و سیمان این هماهنگی ها باید بیشتر باشد.

منبع: اقتصادنیوز

به "جمع آوری 45 هزار ماینر غیرمجاز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جمع آوری 45 هزار ماینر غیرمجاز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید