وقتی همت خیرین روز های تلخ را شیرین می کند

به گزارش وبلاگ ورزشی چلسی، خیرین در روز های پایانی سال 98 که با شیوع ویروس کرونا همراه شده ،با اقدامات خیر خود همدلی ، نوع دوستی و شادکامی را برای مردم به ارمغان آوردند.

وقتی همت خیرین روز های تلخ را شیرین می کند

به گزارش خبرنگار،خیرین در روز های پایانی سال 98 که با شیوع ویروس کرونا همراه شده ،با اقدامات خیر خود همدلی ، نوع دوستی و شادکامی را برای مردم به ارمغان آوردند.

خیرین کشور پیش قدم شده اند و هر کدام به سهم خود به یاری مردم آمده اند،خیر هشترودی حاج مجید غفارزاده به منظور پشتیبانی از جبهه مدافعان سلامت شهرستان هشترود مبلغ 150 میلیون ریال به شبکه بهداشت و درمان شهرستان چاراویماق یاری مالی داشتند.

نوروزی سرپرست شبکه بهداشت و درمان چاراویماق گفت: این خیر هشترودی از این مبلغ 5 میلیون تومان در اختیار فرمانداری شهرستان چاراویماق برای مقابله با ویروس کرونا و 10 میلیون تومان در اختیار ستاد فرماندهی مدیریت مقابله با بیماری کرونا شبکه بهداشت و درمان شهرستان چاراویماق به منظور خرید وسایل حفاظت فردی برای پرسنل بیمارستان و پرسنل بهداشت شهرستان قرار داد.

بابایی رئیس شبکه بهداشت و درمان هشترود گفت: داوود عباسی اصل هم جهت خرید امکانات حفاظت فردی برای کارکنان در خط مقدم مبارزه با کرونا در شبکه بهداشت و درمان هشترود پنجاه میلیون ریال یاری مالی نمود.

بابایی گفت: ازسایرین خیرین هم درخواست می شود برای یاری به بیماران کرونایی شهرستان و مبارزه با این ویروس شبکه بهداشت و درمان هشترود را یاری کنند.

ک

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "وقتی همت خیرین روز های تلخ را شیرین می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقتی همت خیرین روز های تلخ را شیرین می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید