آخرین اخبار از سیل قم ، تردد در جاده قم - اراک عادی است

به گزارش وبلاگ ورزشی چلسی، به گزارش تجارت نیوز، عصر روز گذشته بارش شدید تگرگ و باران در شهر قم موجب آب گرفتگی در خیابان ها و راه افتادن سیل در ورودی جاده قم- اراک شد.

آخرین اخبار از سیل قم ، تردد در جاده قم - اراک عادی است

شهرک قدس، یزدانشهر، خیابان لقمان و منطقه نیروگاه، از جمله مناطقی است که در آنها آب گرفتگی گزارش شده است.

براساس گزارش روز گذشته وبلاگ ورزشی چلسی، رودخانه قمرود نیز به روی خودروها بسته شده بود و هیچ ترددی در بستر بلوار زائر در جریان نداشت، پس زدگی آب در بالادست رودخانه قمرود در جاده اراک برای تردد خودروها مشکلاتی به وجود آورده است.

برنا نیز نوشته است که در پی بروز سیل، تعداد زیادی خودرو در آب گیر افتادند و یک خودرو هم واژگون شد.

به گفته پلیس راه، سیلاب از کارخانه متروکه چوب بری به داخل جاده وارد شد و تعدادی درخت شکسته را نیز وارد راستا کرد.(ایسنا)

اما مدیرکل مدیریت بحران استان قم به تسنیم گفت: راستا جاده قم اراک پس از جاری شدن سیلاب، در کوتاه ترین فرصت بازگشایی شد و در این حادثه هیچ گونه خسارت جانی و اقتصادی نداشتیم.

محسن اروجی، مدیرکل مدیریت بحران استان قم گفت: جاری شدن سیلاب جاده قم اراک در بیش از 50سال اخیر سابقه نداشته و بارش شدید باران به صورت نقطه ای در این منطقه پس از سال ها رخ داده است.

به گفته اروچی، نیروهای هلال احمر، افرادی را که در سیل گیر افتاده بودند نجات دادند و راهداری نیز به تعدادی از خودروها که در آب با مشکل روبرو شده بودند یاری رسانی کرد، در مجموع یک وانت بار با خساراتی جزئی از آب بیرون کشیده شد. عوامل راهداری همچنین اقدام به پاک سازی کف جاده و گل ولای به جای مانده از سیلاب کردند و به وسیله راستاهای جایگزین، خودروها را راهنمایی کردند.

وی اضافه نمود: شهرداری علاوه بر حضور بموقع در جاده، نسبت به جمع آوری آب های سطحی و برطرف آب گرفتگی داخل شهر، اقداماتی انجام داد، با توجه به احتمال بارش بهاری، راستا رودخانه تا اطلاع ثانوی بسته است و شهروندان از راستا جایگزین برای ترددهای خود استفاده نمایند.

منبع: تجارت نیوز

به "آخرین اخبار از سیل قم ، تردد در جاده قم - اراک عادی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین اخبار از سیل قم ، تردد در جاده قم - اراک عادی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید