برخورد با گران فروشان کالا در بازار استان بوشهر

به گزارش وبلاگ ورزشی چلسی، سید حسین حسینی محمدی بعد از ظهر پنجشنبه در نشست ستاد تنظیم بازار استان بوشهر گفت: نظارت مستمر بر بازارهای استان بوشهر انجام می گردد و در این راستا برخورد قانونی را انحام می دهیم.

برخورد با گران فروشان کالا در بازار استان بوشهر

وی با اشاره به تشکیل 385 پرونده صنفی گران فروشی در تیر ماه امسال و افزایش تشکیل این پرونده ها، اعلام کرد: برخورد قاطع با گران فروشان کالا در بازار استان بوشهر انجام می گردد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر توضیح داد: با افزایش گشت های مشترک نظارتی در بازار تشکیل پرونده های متخلف صنفی در تیرماه 14.8 درصد نسبت به ماه قبل آن افزایش یافت.

وی با اشاره به معرفی دو آژانس متخلف ارائه بلیط هواپیمای چارتری، اضافه نمود: توزیع لاستیک خودروها در تیر و مرداد از طریق صدور حواله در استان بوشهر در حال اجرا است.

حسینی محمدی از کوشش ویژه برای جلوگیری از افزایش قیمت سیمان در استان بوشهر اطلاع داد و اضافه نمود: تولیدنمایندگان و فروشندگان این کالا باید قیمت خود را اصلاح نمایند.

وی از کاهش قیمت مرغ در استان بوشهر به زیر 10 هزار تومان اطلاع داد و گفت: راهکارهای لازم برای جلوگیری از افزایش قیمت برنج در استان بوشهر نیز در حال اجرا است.

منبع: mehrnews.com

به "برخورد با گران فروشان کالا در بازار استان بوشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برخورد با گران فروشان کالا در بازار استان بوشهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید