بستری 1110بیمار کرونایی در مازندران

به گزارش وبلاگ ورزشی چلسی، خبرنگاران/مازندران در روزهای گذشته شاهد کاهش بیماران کرونایی از حدود 4هزار بیمار به زیر 2هزار مبتلا بودیم و هم اکنون 1110بیمار مبتلا به کووید19 در بیمارستان های استان بستری هستند.

بستری 1110بیمار کرونایی در مازندران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران،سید عباس موسوی رئیس این دانشگاه، اعلام نمود: ظرف 24 ساعت گذشته تعداد 130 بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی اضافه کرد: ظرف همین مدت تعداد 160 نفر از افراد مشکوک بستری شده ، از بیمارستان ها مرخص شدند و تکمیل فرایند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه هم اکنون 843 بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند، توضیح داد: از این تعداد 202 نفر هم با علائم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.

آخرین آمار کرونا در بابل

بر اساس گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل در حال حاضر 267 بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های بابل بستری هستند.

بر اساس این آمار در 24 ساعت گذشته 28 بیمار تازه بستری و 52 بیمار هم ترخیص شدند و 42 بیمار در بخش های مراقبت های ویژه بستری هستند.

به گزارش وبلاگ ورزشی چلسی، در حال حاضر 1110 بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تحت حمایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بستری 1110بیمار کرونایی در مازندران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بستری 1110بیمار کرونایی در مازندران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید