خبرنگاران ششمین محموله اهدایی چین به ایران ارسال شد

به گزارش وبلاگ ورزشی چلسی، پکن- خبرنگاران- ششمین محموله اهدایی چین به جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با ویروس کرونا، روز گذشته (دوشنبه) از طریق هواپیمای باری ماهان از شانگهای به تهران ارسال شد.

خبرنگاران ششمین محموله اهدایی چین به ایران ارسال شد

با ما همراه باشید و با تور ارزان چین از شگفت انگیزترین کشور جهان دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش وبلاگ ورزشی چلسی، سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در شانگهای روز سه شنبه گزارش کرد این یاری ها شامل داروهای طب سنتی چین برای مقابله با کرونا، لباس محافظ، ماسک، کیت تشخیص و محافظ صورت است که توسط شرکت ها و مردم چین برای یاری به ایران در مقابله با کرونا اهدا شده است.

در بین این اقلام، داروهای اهدا شده از سوی شرکت جینگ هوا به ارزش 700 هزار یوان (هر دلار آمریکا 6.5 یوان) نیز وجود دارد که در درمان ویروس کرونا در چین مورد استفاده قرار می گیرد.

پیش از این نیز 5 محموله دیگر شامل کیت های تشخیص کرونا، دستگاه های اکسیژن ساز، دستگاه تحلیل کیت و داروهای مبارزه با کرونا با هواپیمای باری ماهان از چین به ایران ارسال شده بود.

دولت چین پیش از این نیز یک تیم پزشکی را نیز برای همکاری با پزشکان ایرانی به تهران اعزام کرده بود.

سفارت جمهوری اسلامی ایران در چین هم با انتشار پیامی در حساب ویبو از یاری 4 میلیون یوانی از سوی مردم چین به ایران برای مقابله با شیوع بیماری کرونا در ایران خبر داد و از یاری رسانان چینی تشکر کرد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران ششمین محموله اهدایی چین به ایران ارسال شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ششمین محموله اهدایی چین به ایران ارسال شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید