سرلشکر باقری عید فطر را به رؤسای ستادکل نیرو های مسلح کشور های اسلامی تبریک گفت

به گزارش وبلاگ ورزشی چلسی، رئیس ستادکل نیرو های مسلح در پیامی فرارسیدن عید سعید فطر را به رؤسای ستاد کل نیرو های مسلح کشور های اسلامی تبریک گفت.

سرلشکر باقری عید فطر را به رؤسای ستادکل نیرو های مسلح کشور های اسلامی تبریک گفت

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ ورزشی چلسی، سرلشکر محمد باقری رییس ستاد کل نیرو های مسلح در در پیغامی خطاب به رؤسای ستاد کل نیرو های مسلح کشور های اسلامی فرا رسیدن عید سعید را تبریک گفت و تاکید نمود: شرایط خاص امروز حاکم بر جامعه بین المللی تحت تاثیر شیوع بیماری کرونا، فرصت ارزشمندی را فراهم ساخته است تا کشور های اسلامی، شرافت فرهنگ و تمدن اسلام و آموزه های پیغامبر اعظم (ص) و نیز مجاهدت و همیاری مسلمانان برای دفع بلایاو برطرف مسائل جوامع انسانی را به جهانیان نشان دهند.

متن پیغام سرلشکرباقری به این توضیح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با احترام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، حلول ماه شوال المعظم و فرارسیدن عید سعید فطر را به جنابعالی و آحاد فرماندهان و کارکنان شریف نیرو های مسلح آن کشور تبریک عرض می نمایم.

بی شک شرایط خاص امروز حاکم بر جامعه بین المللی که تحت تاثیر شیوع بیماری کرونا، توسعه و تحکیم همکاری های صمیمانه و موثر بین دولت ها و ملت ها و به ویژه نیرو های مسلح کشور ها برای مقابله با این پدیده نامبارک را مورد تاکید قرار می دهد، فرصت ارزشمندی را فراهم ساخته است تا به ویژه کشور های اسلامی، شرافت و فضیلت فرهنگ و تمدن اسلام عزیز و آموزه های پیغامبر اعظم (ص) و نیز مجاهدت و همیاری مسلمانان برای دفع بلایاو برطرف مسائل جوامع انسانی را به جهانیان نشان دهند.

دوام توفیق سلامتی، عافیت و تندرستی آن برادر عزیز و خانواده محترم، نیرو های مسلح و مردم مسلمان و برادر آن کشور را از درگاه خداوند متعال مسئلت می جوییم.

سرلشکر پاسدار محمد باقری

رئیس ستاد کل نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سرلشکر باقری عید فطر را به رؤسای ستادکل نیرو های مسلح کشور های اسلامی تبریک گفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرلشکر باقری عید فطر را به رؤسای ستادکل نیرو های مسلح کشور های اسلامی تبریک گفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید