اخبار سیاسی

وزارت علوم سیاست ارائه آموزش الکترونیکی را در پسا کرونا ادامه دهد خبرنگاران

معاون اول رئیس جمهور گفت: از وزارت علوم می خواهم سیاستی که در ایام کرونا برای آموزش مجازی پیش گرفتند در ایام پسا کرونا نیز ادامه دهند.

19 فروردین 1400

آماده باش پلیس در روزهای پایانی سال

تهران (پانا) - فرمانده انتظامی تهران عظیم سال 1399 را سالی سخت و پرمشغله برای پلیس تهران دانست و گفت سال جاری، سالی پرمشغله و سنگین به لحاظ کاری و روانی برای کادر درمان، پرسنل زحمتکش و گمنام بهشت زهرا(س) و همچنین سالی پرمشغله و پرکار برای نیروی انتظامی تهران...

14 فروردین 1400

جزئیات اعطای کارت اعتباری برای سهام عدالت

تهران (پانا) - رئیس سازمان بورس با بیان اینکه در رایزنی با بانک ها قرار شد، بانک ها با وثیقه دریافت سهام عدالت، کارت اعتباری به مشمولان بدهند، گفت فعلاً فروش سهام عدالت با توجه به شرایط بازار متوقف است.

12 فروردین 1400

شایعه یاری 3 هزار میلیاردی به صداوسیما از جیب مردم از کجا آمد؟ خبرنگاران

رئیس کمیته فرهنگی و جمعیت کمیسیون تلفیق بودجه 1400 بیان نمود که معلوم نیست این سه هزار میلیاردی که گفته می گردد از جیب مردم یک جا به رسانه ملی می رود، از کجا آمده است!

9 فروردین 1400

خروج واکسن کرونا از شبکه بهداشت به بازار سیاه غیرممکن است

رییس شبکه بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این مورد که آیا احتمال نشت واکسن کرونا از نظام شبکه بهداشت به بازار سیاه وجود دارد، گفت: نشت واکسن های کرونا از نظام شبکه بهداشت امکان پذیر نیست، زیرا یک واکسن با یک شماره مشخص به یک فرد با کد ملی مشخص...

3 فروردین 1400

بحران سد النهضه باید طبق قانون بین المللی حل و فصل شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از العهد، عبدالله حمدوک نخست وزیر سودان آخرین مواضع کشور خود در خصوص بحران سد النهضه را بیان کرد. وی در این خصوص گفت: سد النهضه به تهدیدی برای امنیت حدود 20 میلیون سودانی تبدیل شده است.

17 اسفند 1399

20 بیمارستان سریع الاستقرار در هلال احمر

تهران (پانا) - در نشست رئیس جمعیت هلال احمر با معاون، مدیران و مسئولان بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر، مهمترین خدمات این حوزه و همچنین چالش های پیش روی حوزه درمان هلال احمر تشریح و بررسی شد.

6 اسفند 1399

نخست وزیر مغرب: فقط کشورهای ثروتمند به واکسن مناسب کرونا دسترسی دارند

نخست وزیر مغرب با دفاع از سیاست دولت خود در خصوص اقدامات به خرید واکسن ویروس کرونا گفت که در شرایط کنونی فقط کشورهای ثروتمند و تولیدکننده به واکسن مناسب دسترسی دارند.

1 اسفند 1399

تردد در محور کندوان از ساعت 8 تا 17 ممنوع است

مدیر مرکز ترافیک راه ها گفت: هم اکنون در محور هراز بارش برف و باران و در محورهای فیروزکوه، کندوان و آزادراه قزوین-رشت، بارش باران گزارش شده است و در آزادراه تهران-شمال بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

23 بهمن 1399

اگر مقاومت وزارتخانه نبود 90 درصد روستاها اینترنت نداشت

محمد جواد آذری جهرمی شنبه شب(6 دی) برای تحقق وعده و پیگیری تسریع پروژه های ارتباطی وارد شهر زاهدان شد تا در سفری 10روزه به حل مسائل اساسی ارتباطی این استان بپردازد.

21 بهمن 1399

وزیر دولت کارپرداز مجلس نیست

مسأله نظارت آمیخته با مسائل بنیادین مجلس بر دولت، مسأله ای قدیمی در ساختار سیاسی کشور ماست که متأسفانه نه تنها برای اصلاح اشـکالات آن فکـر عاجلی نشده بلکه هر روز بر دامنه این مسائل افزوده می گردد. به نظر می رسد ریشه اصلی این مسأله در خوانش غلط از وظیفه...

10 بهمن 1399

تصمیم ترامپ برای فروش بمب های هدایت شونده به رژیم سعودی

یک منبع آگاه تایید کرده است که وزارت خارجه آمریکا به کنگره اطلاع داده است که قصد دارد مجوز فروش بمب های دقیق هدایت شونده به عربستان سعودی را صادر کند.

9 بهمن 1399

رقابت برند های قدرتمند ایرانی در بازار ماکارونی

پای ماکارونی یا همان رشته های محبوبی که با آرد گندم فراوری می شوند و نسل جدید به آن می گویند پاستا، اولین بار 86 سال پیش به ایران باز شد، آن هم با نام تجاری لوبل که با دستگاهی ابتدایی و ساده روزی 20 تا 30 کیلو ماکارونی فراوری می کرد.

8 بهمن 1399

کمیته علمی و پژوهشی شورای عالی آموزش و پرورش رتبه برتر پژوهش را کسب کرد

تهران (پانا) - در آئین تجلیل از معلمان پژوهنده و پژوهشگران برتر آموزش و پرورش از کمیته علمی و پژوهشی شورای عالی آموزش و پرورش به عنوان کمیته برتر پژوهشی حوزه تعلیم و تربیت تقدیر و تشکر به عمل آمد.

5 بهمن 1399

هر گونه دخالت در صدور یا اجرای احکام قضایی مردود و غیر قابل پذیرش است

تهران (پانا)- سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به توئیت خانم لینده وزیر خارجه سوئد گفت متاسفانه اطلاعات مقامات سوئدی در مورد شرایط آقای جلالی که بنا به جرائم امنیتی در زندان به سر می برد، ناقص و غلط است.

4 دی 1399

رسانه ها چشم شیشه ای و یار دوازدهم هستند

مدیر روابط عمومی سازمان بورس و اوراق بهادار، در گفت و گو با شبکه شتابرسانه ها را چشم شیشه ای و یار دوازدهم نامید و بیان کرد که یاری دریافت از رسانه ها به معنی نگاه ابزارای به آن ها نیست.

27 آذر 1399

روحانی: دولت جدید آمریکا در رفتار های غیر انسانی خود با سایر کشور ها تجدید نظر کند

رئیس جمهور با اشاره به گزارش وزارت خارجه در زمینه فعالیت انجام گرفته برای آزادسازی منابع اقتصادی بلوکه شده در بعضی کشور ها با توجه به موانع ایجاد شده از سوی آمریکا، بر ضرورت هماهنگی بیشتر و موثر وزارت خارجه و بانک مرکزی در این زمینه تاکید نمود. ...

21 آذر 1399

تجارت اسلحه ایران احتیاج به موافقت شورای امنیت دارد؟

خبرنگاران : نماینده ایران در سازمان ملل گفت: از امروز، تجارت اسلحه ایران نیازی به موافقت قبلی شورای امنیت ندارد

14 آذر 1399

کرونا با خواهش کنترل نمی گردد، محدودیت ها تشدید گردد

خبرنگاران : وزیر بهداشت گفت: در هیچ جای جهان نمی توان بیماری همه گیر مانند کرونا را با خواهش و توصیه کنترل کرد.

4 آذر 1399

اولین موضع گیری رئیس جمهور جدید بولیوی درباره ایران

ایرنا نوشت: لوئیس آرسه رئیس جمهوری منتخب بولیوی خاطرنشان کرد به محض در دست دریافت قدرت در نیمه دوم ماه نوامبر آینده (آبان ماه) روابط دیپلماتیک با کشورهای ایران، کوبا و ونزوئلا را از سرخواهد گرفت.

3 آذر 1399
تعداد: (198)