امضای تفاهم نامه همکاری بیمه ای میان بیمه سرمد و اصناف بابل

به گزارش وبلاگ ورزشی چلسی، با هدف گسترش فرهنگ بیمه و پوشش خسارت های ناشی از حوادث شغلی و طبیعی در واحدهای صنفی، تفاهم نامه همکاری بیمهای میان بیمه سرمد و مجامع اصناف شهرستان بابل امضا شد.

امضای تفاهم نامه همکاری بیمه ای میان بیمه سرمد و اصناف بابل

به گزارش خبرگزاری وبلاگ ورزشی چلسی به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، در جلسه ای با حضور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بیمه سرمد و رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران، اسناد همکاری بیمه ای اصناف بابل و بیمه سرمد به امضای دو طرف رسید.

مهندس حسینقلی قوانلو رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران پس از امضای این تفاهم نامه، با تقدیر از ابتکار عمل بیمه سرمد در تعامل سازنده با اصناف گفت: تعامل بیمه سرمد با اصناف، سرآغاز پیوند صنعت بیمه با صاحبان مشاغل و اصناف مختلف خواهد بود.

وی همچنین هدف انعقاد تفاهم نامه همکاری اصناف شهرستان بابل با بیمه سرمد را پوشش خسارت های ناشی از حوادث گوناگون دانست و گفت: با اجرای این تفاهمنامه، ریسک فعالیت در اصناف به حداقل خواهد رسید.

دکتر مجتبی کاتب، رئیس هیات مدیره شرکت بیمه سرمد نیز با تشریح شرایط مالی کشور، گفت: در شرایط حال حاضر کشور که ریسک فعالیت های مالی بالاتر رفته است، باید اصناف و فعالان مالی به بیمه، توجه بیشتری داشته باشند تا ریسک فعالیت های خود را تا حد ممکن پایین بیاورند.

رئیس هیات مدیره بیمه سرمد هم چنین از عزم این شرکت، برای ارائه مشوق های بیمه ای به فعالان مالی اطلاع داد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "امضای تفاهم نامه همکاری بیمه ای میان بیمه سرمد و اصناف بابل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امضای تفاهم نامه همکاری بیمه ای میان بیمه سرمد و اصناف بابل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید